Zapraszamy do bajki

Zapisy trwają przez cały rok

Zachęcamy Państwa do składania kart zgłoszeniowych do przedszkola.
Dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać w wersji elektronicznej na adres: kontakt@bajkaprzedszkole.pl

Po wysłaniu karty w wersji elektronicznej, prosimy upewnić się, że otrzymali Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

- Napisz do nas
- Umów się na wizytę w Bajce
Przedszkole można obejrzeć po uprzednim umówieniu się z dyrektorem przedszkola – tel. kontaktowy 600-380-373 lub 662-084-217
- Złóż wypełnioną kartę zgłoszenia
- Opłać opłatę rekrutacyjną

Opłata rekrutacyjna wynosi 500 zł

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 r. życia do 6 lat.
Rekrutacja prowadzona jest cały rok, do momentu wyczerpania miejsc.

Aktualną wysokość opłat można znaleźć w zakładce Informacje.

Zależy nam na wczesnym nawiązaniu współpracy, aby odpowiednio wcześnie wdrożyć program adaptacyjny dla naszych maluszków i w jak największym stopniu ograniczyć stres związany z nową sytuacją w życiu dziecka.

Pierwszeństwo przyjęć, zgodnie z regulaminem przedszkola, mają dzieci, których rodzeństwo uczęszcza już do naszego przedszkola. Pozostałe dzieci są przyjmowane ze względu na kolejność zgłoszeń.