Dzienny rozkład posiłków

10.02.2020 – 21.02.2020

 

Poniedziałek 10.02.2020:

Śniadanie: Zupa mleczna z zacierką(*1,7) ciemne pieczywo(*1), masło(*1), polędwica wieprzowa(*1,6,7,9,10), ogórek świeży

Obiad: Zupa kalafiorowa(*1,7,9), potrawka z piersią z kurczaka w sosie serowym z marchewką(*1,9,10), makaron, kompot

Podwieczorek: Serek waniliowy(*1,7), chrupki kukurydziane, kompot

 

Wtorek 11.02.2020:

Śniadanie: Kawa inka z mlekiem(*1,7), bułka kajzerka(*1), masło(*7), szynka  z indyka(*1,6,7,9,10), papryka, herbata owocowa

Obiad: Zupa krupnik(*1,7,9), naleśnik z mięsem(*1,3), ogórek kiszony, kompot

Podwieczorek: Jagodzianka(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Środa 12.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem(*1,7), polędwica z indyka, pomidor, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa grochowa(*1,9), serniczki z sera białego i polewą śmietanową(#)(*1,7), kompot

Podwieczorek: Muffinka kakaowa –  niskosłodzona(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Czwartek 13.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista(*1), masło, kiełbasa krakowska parzona, szczypiorek, jogurt owocowy, herbata owocowa(*1,6,7)

Obiad: Zupa rosół(*1,7,9), gałka wieprzowa w sosie pomidorowy, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty,  kompot

Podwieczorek: Gofry z płatkami owsianymi –  niskosłodzone(*1,3), sok marchwiowy(*1)

 

Piątek: 14.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło, ser żółty, pomidor, kakao z mlekiem(*1,7)

Obiad: Zupa kapuśniak(*1,7,9), paluszki z fileta rybnego(*1,3,4), ziemniaki, gotowane buraki, kompot

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Poniedziałek 17.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło, wędlina wieprzowa, ogórek kiszony, kawa zbożowa z mlekiem (*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem(*1,7,9), makaron z sosem bolognese z mięsem wieprzowym(*1,3), kompot

Podwieczorek: Chałka z masłem(1,3,7), porcja owocu, kompot

 

Wtorek 18.02.2020:

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami zbożowymi(*1,6,7), bułka pełnoziarnista(*1), masło(*7), polędwica drobiowa (*1,6,7,9,10), papryka

Obiad: Zupa  ogórkowa(*1,7,9), kotlet pożarski z piersi z kurczaka z sosem warzywnym(*1,3), ziemniaki, surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Placuszki z gruszką – niskosłodzone(*1,3), niesolone pestki dyni(*5,8), kompot

 

 

Środa 19.02.2020:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa)(*1,6,7,9,10), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu),

ciemne pieczywo(*1), masło(*1), szczypiorkiem, herbata owocowa

Obiad: Barszcz czerwony(*1,7,9), naleśniki z serem białym i polewą śmietanową(#)(*1,7), kompot

Podwieczorek: Ciasto jogurtowe – niskosłodzone(*1), porcja owocu, kompot

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek 20.02.2020:

Śniadanie: Jajko gotowane(*3), bułka kajzerka(*1), masło(*7), pomidor, herbata owocowa, maślanka owocowa(*1,7)

Obiad: Zupa jarzynowa(*1,7,9), kaszotto – mieszanka kasz z warzywami i potrawka z piersi kurczaka(*1), kompot

Podwieczorek: Domowa galaretka owocowa(*1), pieczywo ryżowe, kompot

 

Piątek 21.02.2020:

Śniadanie: Kakao z mlekiem(*1,7), ciemne pieczywo(*7), masło(*7), twarożek śmietankowy(*7), szczypiorek

Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy(*1,7,9), pieczony filet rybny(*1,3,4), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Placuszki ziemniaczane(*1,3), 100% sok owocowy(*1)

 

 

 

10.02.2020 – 21.02.2020

 

Poniedziałek 10.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne(*1), polędwica wieprzowa(*1,6,9,10), ogórek świeży

Obiad: Zupa kalafiorowa(*1,9), potrawka z piersią z kurczaka w sosie słodko – kwaśnym(*1,9,10), makaron, kompot

Podwieczorek: Mus owocowy(*1), chrupki kukurydziane, kompot

 

Wtorek 11.02.2020:

Śniadanie: Bułka kajzerka(*1), masło roślinne, szynka  z indyka(*1,6,9,10), papryka, herbata owocowa

Obiad: Zupa krupnik(*1,9), naleśnik z mięsem(*1,3), ogórek kiszony, kompot

Podwieczorek: Jagodzianka(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Środa 12.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem roślinnym(*1), polędwica z indyka(*1,6,9,10), pomidor, herbata owocowa

Obiad: Zupa grochowa(*1,9), pyzy z mięsem i duszoną cebulką(*1), surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Muffinka kakaowa –  niskosłodzona(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Czwartek 13.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista(*1), masło roślinne, kiełbasa krakowska parzona(*1,6,9,10), szczypiorek, herbata owocowa(*1,6)

Obiad: Zupa rosół(*1,9), gałka wieprzowa w sosie pomidorowy, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty,  kompot

Podwieczorek: Gofry z płatkami owsianymi –  niskosłodzone(*1,3), sok marchwiowy(*1)

 

Piątek: 14.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, polędwica drobiowa(*1,6,9,10), pomidor

Obiad: Zupa kapuśniak(*1,9), paluszki z fileta rybnego(*1,3,4), ziemniaki, gotowane buraki, kompot

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Poniedziałek 17.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, wędlina wieprzowa(*1,6,9,10), ogórek kiszony

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem(*1,9), makaron z sosem bolognese z mięsem wieprzowym(*1,3), kompot

Podwieczorek: Chałka z masłem(1,3), porcja owocu, kompot

 

Wtorek 18.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista(*1), masło roślinne, polędwica drobiowa (*1,6,9,10), papryka

Obiad: Zupa  ogórkowa(*1,9), kotlet pożarski z piersi z kurczaka z sosem warzywnym(*1,3), ziemniaki, surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Placuszki z gruszką – niskosłodzone(*1,3), niesolone pestki dyni(*5,8), kompot

 

Środa 19.02.2020:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa)(*1,6,9,10), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu),

ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, szczypiorkiem, herbata owocowa

Obiad: Barszcz czerwony(*1,9), naleśniki z jabłkiem i cynamonem(#)(*1), kompot

Podwieczorek: Ciasto biszkoptowe – niskosłodzone(*1), porcja owocu, kompot

 

Czwartek 20.02.2020:

Śniadanie: Jajko gotowane(*3), bułka kajzerka(*1), masło roślinne, pomidor, herbata owocowa

Obiad: Zupa jarzynowa(*1,9), kaszotto – mieszanka kasz z warzywami i potrawka z piersi kurczaka(*1), kompot

Podwieczorek: Domowa galaretka owocowa(*1), pieczywo ryżowe, kompot

 

Piątek 21.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, wędlina kaziuk(*1,6,9,10), szczypiorek

Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy(*1,7,9), pieczony filet rybny(*1,3,4), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Placuszki ziemniaczane(*1,3), 100% sok owocowy(*1)

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek  10.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo ciemne, masło roślinne, wędlina wieprzowa(*1,6,9,10),  herbata owocowa

Obiad: Zupa kalafiorowa(*9), potrawka z fileta z indyka , makaron, gotowany brokuł, herbata owocowa

Podwieczorek: Chrupki kukurydziane, owoc,  herbata owocowa

 

Wtorek 11.02.2020:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło roślinne, szynka z indyka(*1,6,9,10), herbata owocowa

Obiad: Zupa krupnik(*9), naleśnik z jabłkami, herbata owocowa

Podwieczorek: Bułka kajzerka, masło roślinne, wędlina wieprzowa(*6,9,10), herbata owocowa

 

Środa 12.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło roślinne, polędwica z indyka(*1,6,9,10), herbata owocowa

Obiad: Zupa z zielonego groszku(*9), pierś z indyk, kasza jaglana, gotowany kalafior, herbata owocowa

Podwieczorek: Muffinka bezjajeczna,  porcja owocu, herbata owocowa

 

Czwartek 13.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, wędlina wieprzowa(*1,6,9,10), herbata owocowa

Obiad: Zupa z fasolką szparagową(*9), gałka wieprzowa, ziemniaki, brokuł gotowany, herbata owocowa

Podwieczorek: Gofry bezjajeczne, porcja owocu, herbata owocowa

 

Piątek: 14.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo ciemne, masło roślinne, wędlina z indyka(*1,6,9,10), herbata owocowa

Obiad: Zupa brokułowa(*9), pulpet rybny(*4), ziemniaki, gotowany buraki, herbata owocowa

Podwieczorek: Wafle kukurydziane, porcja owocu, herbata owocowa

 

Poniedziałek 17.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło roślinne, wędlina wieprzowe(*1,6,9,10), herbata owocowa

Obiad: Zupa z kaszą jaglaną z warzywami(*9), makaron z mięsem wieprzowym i sosem bolognese, herbata owocowa

Podwieczorek: Paluszki kukurydziane, porcja owocu, herbata owocowa

 

Wtorek 18.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, wędlina z indyka(*1,6,9,10), herbata owocowa

Obiad: Zupa kalafiorowa(*9), pulpet wieprzowy, ziemniaki, gotowany zielony groszek, herbata owocowa

Podwieczorek: Placuszki bezjajeczne, porcja owocu, herbata owocowa

 

Środa 19.02.2020:

Śniadanie: Wędlina wieprzowa(*1,6,9,10), pieczywo ciemne, masło roślinne, herbata owocowa

Obiad: Barszcz czerwony(*9), naleśnik z jabłkami, herbata owocowa

Podwieczorek:  Bułka kajzerka, masło roślinne, wędlina z indyka(*1,6,9,10), herbata owocowa

 

Czwartek 22.02.2020:

Śniadanie: Bułka kajzerka z masłem roślinnym, polędwica z indyka(*1,6,9,10 ), herbata owocowa

Obiad: Zupa jarzynowa(*9), kaszotto – kasza gryczana z warzywami i potrawką ze schabu, herbata owocowa

Podwieczorek: Pieczywo ryżowe, owoc, herbata owocowa

 

Piątek 23.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło roślinne, wędlina wieprzowa(*1,6,9,10), herbata owocowa

Obiad: Zupa z fasolki z szparagowej(*9), pieczony filet rybny(*4), ziemniaki, gotowany zielony groszek, herbata owocowa

Podwieczorek: Placuszki ziemniaczane, porcja owocu, herbata owocowa

 

 

 

(dieta bezmleczna, bezglutenowa, bez cukru)

10.02.2020 – 21.02.2020

 

Poniedziałek  10.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe(*6,9,10), masło roślinne, wędlina bezglutenowa, ogórek świeży,  herbata owocowa

Obiad: Zupa kalafiorowa(*9), potrawka z piersi z kurczaka , makaron bezglutenowy, kompot

Podwieczorek: Chrupki kukurydziane, owoc,  kompot

 

Wtorek 11.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), papryka, herbata owocowa

Obiad: Zupa z kaszą jaglaną i warzywami(*9), naleśnik z jabłkami, kompot

Podwieczorek: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), szczypiorek, kompot

 

Środa 12.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), pomidor, herbata owocowa

Obiad: Zupa z zielonego groszku(*9), pierś z indyk, kasza jaglana, gotowana marchewka, kompot

Podwieczorek: Muffinka bezglutenowa,  porcja owocu, kompot

 

Czwartek 13.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), szczypiorek, herbata owocowa

Obiad: Rosół z makaronem bezglutenowym(*9), gałka wieprzowa, ziemniaki, brokuł gotowany, kompot

Podwieczorek: Gofry bezglutenowe, porcja owocu, kompot

 

Piątek: 14.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), pomidor, herbata owocowa

Obiad: Zupa brokułowa(*9), pulpet rybny(*4), ziemniaki, gotowany buraki, kompot

Podwieczorek: Wafle kukurydziane, porcja owocu, kompot

 

Poniedziałek 17.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), ogórek kiszony, herbata owocowa

Obiad: Zupa z kaszą jaglaną z warzywami(*9), makaron z mięsem wieprzowym i sosem bolognese, kompot

Podwieczorek: Paluszki kukurydziane, porcja owocu, kompot

 

Wtorek 18.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), papryka, herbata owocowa

Obiad: Zupa kalafiorowa(*9), pulpet drobiowy, ziemniaki, gotowana marchewka, kompot

Podwieczorek: Placuszki bezglutenowe, porcja owocu, kompot

 

Środa 19.02.2020:

Śniadanie: Parówka bezglutenowa z szynk(*6,9,10), pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, szczypiorek, herbata owocowa

Obiad: Barszcz czerwony(*9), naleśnik z jabłkami, kompot

Podwieczorek:  Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), rzodkiewka, herbata owocowa

 

Czwartek 22.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe z masłem roślinnym, wędlina bezglutenowa(*6,9,10 ), pomidor, herbata owocowa

Obiad: Zupa jarzynowa(*9), kaszotto – kasza gryczana z warzywami i potrawka ze schabu, kompot

Podwieczorek: Pieczywo ryżowe, owoc, kompot

 

Piątek 23.02.2020:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa(*6,9,10), szczypiorek, herbata owocowa

Obiad: Zupa z fasolki z szparagowej(*9), pieczony filet rybny(*4), ziemniaki, gotowany zielony groszek, kompot

Podwieczorek: Placuszki ziemniaczane, porcja owocu, kompot

 

 

 

 

 * Alergeny występujące lub mogące występować w poszczególnych daniach bądź składnikach dań.

1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty
pochodne, z wyjątkiem:
a) syropów glukozowych na bazie pszenicy zawierających dekstrozę (1);
b) maltodekstryn na bazie pszenicy (1);
c) syropów glukozowych na bazie jęczmienia;
d) zbóż wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;
2. Skorupiaki i produkty pochodne;
3. Jaja i produkty pochodne;
4. Ryby i produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) żelatyny rybnej stosowanej jako nośnik preparatów zawierających witaminy lub karotenoidy;
b) żelatyny rybnej lub karuku stosowanych jako środki klarujące do piwa i wina;
5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne;
6. Soja i produkty pochodne, z wyjątkiem:
a) całkowicie rafinowanego oleju i tłuszczu sojowego (1);
b) mieszaniny naturalnych tokoferoli (E306), naturalnego D-alfa-tokoferolu, naturalnego octanu D-alfa-tokoferolu,
naturalnego bursztynianu D-alfa-tokoferolu pochodzenia sojowego;
c) fitosteroli i estrów fitosteroli otrzymanych z olejów roślinnych pochodzenia sojowego;
d) estru stanolu roślinnego produkowanego ze steroli olejów roślinnych pochodzenia sojowego;
7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą), z wyjątkiem:
a) serwatki wykorzystywanej do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego,
b) laktitolu;
8. Orzechy, tj. migdały (Amygdalus communis L.), orzechy laskowe (Corylus avellana), orzechy włoskie (Juglans regia),
orzechy nerkowca (Anacardium occidentale), orzeszki pekan (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), orzechy brazylijskie
(Bertholletia excelsa), pistacje/orzechy pistacjowe (Pistacia vera), orzechy makadamia lub orzechy Queensland (Macadamia
ternifolia), a także produkty pochodne z wyjątkiem orzechów wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym
alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;
9. Seler i produkty pochodne;
10. Gorczyca i produkty pochodne;
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne;
12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla
produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami
wytwórców;
13. Łubin i produkty pochodne;
14. Mięczaki i produkty pochodne.
# – danie smażone

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Opłata żywieniowa dzienna wynosi 8zł

Bajka
Przedszkole Niepubliczne
nr 8 w Białymstoku

15-689 Białystok
Ul. Michała Pietkiewicza 7A

Skontaktuj się z nami!

Godziny otwarcia

Pon-Pt:  6:30-17:30

COPYRIGHT© 2019 BAJKA. Tworzenie stron internetowych  Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl