p

OPŁATY

w roku szkolnym 2023/2024

ATRAKCYJNE ZNIŻKI DLA RODZEŃSTWA!

Za pobyt dziecka w przedszkolu pobierana jest miesięczna opłata. Wysokość opłat od kwietnia 2024 r.:

• czesne – 720 zł (plus wyżywienie)
  • w przypadku rodzeństwa opłata za pierwsze dziecko wynosi 700 zł, za drugie i kolejne – 330 zł (plus wyżywienie)
  • w przypadku dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na autyzm – 350 zł (plus wyżywienie)
  • z Białostocką Kartą Dużej Rodziny/z Kartą Dużej Rodziny – o 10% niższa opłata za czesne! (zniżka nie łączy się z innymi zniżkami wynikającymi z umowy o korzystanie z usług przedszkola)
  • opłata za wyżywienie: 16 zł/dzień dla diety ogólnej, 18 zł/dzień dla diety bezmlecznej, bezglutenowej lub eliminacyjnej
  • jednorazowo przy zapisie dziecka do przedszkola rodzice uiszczają bezzwrotne wpisowe na cały okres pobytu dziecka w przedszkolu w wysokości 500 zł.

Co obejmują opłaty?

• udział we wszystkich zajęciach dydaktycznych,
  • teatrzyki,
  • audycje muzyczne,
  • udział w zajęciach dodatkowych:
  • język angielski – CODZIENNIE! (poza dniem wyjazdu na basen)
  • rytmika,
  • logorytmika (3- i 4-latki),
  • gimnastyka korekcyjna (4-, 5- i 6-latki),
  • taniec,
  • wyjazdy na basen – co drugi tydzień,
  • religia katolicka lub religia prawosławna (do wyboru, zajęcia nieobowiązkowe),
  • podstawy programowania (6latki),
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,
  • imprezy okolicznościowe: Pasowanie na Przedszkolaka, Mikołajki, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Rodziny.

Akceptujemy karty: